Terms of Service
Kullanım Şartları

Oslo Panel hizmetlerinden herhangi birini ("Hizmetler") kullanarak, aşağıdaki Hizmet Koşullarına ("Koşullar") bağlı kalmayı kabul edersiniz. Oslo Panel (bundan böyle "biz", "biz", "bizim" olarak anılacaktır) bu Koşulları herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutar. Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Koşulları kabul ettiğinizi onaylayacağından, bu Koşulları düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz. Bu Koşullara tabi olmak istemiyorsanız, lütfen Hizmetlere kaydolmayın.

Üyelik

Bu hizmeti kullanabilmek için en az 18 yaşında olmanız veya yasal olarak bağlayıcı anlaşmalar yapabilmeniz için geçerli yasalar tarafından tanınmanız gerekir.

Kayıt. Hizmetimizi tam olarak kullanmak için tam ve doğru tam ad, şifre ve e-posta adresi sağlayarak üye olarak kayıt olmalısınız. Başkasının adını veya üçüncü taraf haklarını ihlal eden bir adı kullanmanıza izin verilmez.

E-postalar. Sizinle aramızdaki birincil iletişim yolu e-postalar olacaktır. Bu nedenle, e-postanızı gelecekteki sistem güncellemeleri, yeni ürün sürümleri, hesap durumunuzdaki değişiklikler vb. Hakkında e-posta yoluyla bilgilendirmek için kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Gelişmelerden haberdar olmak için e-postalarımızı dikkatlice okumanızı öneririz. E-postalarımızı okuyamamanın bir sonucu olarak bazı bilgilerin size ulaşmaması halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Hesap Güvenliği. Erişim kimlik bilgilerinizin gizliliğini korumalısınız. Ayrıca hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden siz sorumlusunuz. Oslo Panel, hesabınıza yetkisiz erişimden sorumlu tutulamaz. Hesabınıza herhangi bir yetkisiz erişimin farkına varırsanız, şifrenizi değiştirmeli ve mümkün olan en kısa sürede bizi bilgilendirmelisiniz.

Hesap Sahipliği

İşvereniniz adına kaydoluyorsanız, hesap sahibi işvereninizdir. İşvereninizi bu Koşullara tabi kılma yetkisine sahip olduğunuzu garanti ediyorsunuz.

İstediğiniz zaman hesabınızı aktarabilir ve hesap sahipliği haklarını üçüncü bir tarafa devredebilirsiniz. Bu durumda bizi bilgilendirmeniz ve hesap bilgilerini buna göre güncellemeniz gerekir. Hesabınız başka bir sahibe aktarıldıktan sonra bu hesap için sahiplik haklarını talep edemezsiniz.

Oslo Panel, ihtilaf durumunda haklı hesap sahibini belirleme hakkını, bilgisi ve yeteneği ölçüsünde saklı tutar. Hak sahibini belirleyemezsek, çatışan taraflar arasındaki çözüm bulunana kadar bir hesabı feshedebiliriz. Ödenmesi gereken meblağlar varsa, hak sahibi olduğu belirlenen kişi veya kişiler bunları ödemekle yükümlüdür.

Fatura ve Ödeme Bilgileri

Ödemeler. Tüm Hizmetler ön ödemelidir ve tam ödeme alınana kadar başlamayacaktır. Başarısız hizmetler için kredi mümkün değildir. Oslo Panel, hizmetlerinizin Hizmetler sona ermeden önce askıya alındığı veya sonlandırıldığı durumlar dahil olmak üzere, kısmi veya tam geri ödeme yapmaz.

Ön ödeme. Ödeme bilgilerinizin güncel olmasını ve tüm faturaların zamanında ödenmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmetler için, bu tür Hizmetlerin sağlandığı süreden önce ödeme yapmayı kabul edersiniz.

Dolandırıcılık. Kredi kartlarını, ödeme kartlarını, elektronik para transferlerini, elektronik çekleri veya başka herhangi bir ödeme yöntemini kötüye kullanmanız veya sahtekarlıkla kullanmanız bu Koşulların ihlalidir. Oslo Panel, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenen bu tür kötüye kullanım veya hileli kullanımları hükümet ve kanun uygulayıcı makamlara, kredi raporlama hizmetlerine, finans kuruluşlarına ve / veya kredi kartı şirketlerine bildirebilir.

Fatura uyuşmazlıkları. Oslo Panel tarafından işlenen herhangi bir ücret veya ödemeye itiraz etmek için otuz (30) gününüz var. Hesabınızdaki bir ücretlendirmeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yardım için destek departmanımıza ulaşın.

Fiyatlandırma ve şartlarda değişiklik. Oslo Panel, ek bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda plan fiyatlandırmasını ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm değişiklikler web sitesinin ilgili bölümlerinde yayınlanacaktır.


Online Ödeme Güvenliği

Sağladığınız kişisel bilgiler (adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-postanız, kredi veya banka kartı numaranız) gizlidir ve ifşa edilmekten muaftır. Kredi veya banka kartı bilgileriniz şifrelenir ve web sitemize kaydedilmez.
Bu bilgilere ayrılmış özel sayfada tarayıcınızın çevrimiçi ödeme yapmak için yeterince güvenli olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz.
Paytr, çevrimiçi ödeme işlemenin güvenliğini garanti eder. Tüm kredi ve banka kartı işlemleri VISA International, MasterCard ve diğer ödeme sistemi düzenlemelerine göre gerçekleşir. Veri aktarımı sırasında online kredi ve banka kartı ödemeleri için özel güvenlik teknolojileri kullanılmaktadır. Veri işleme, işleme şirketinin yüksek teknolojili güvenli sunucusunda gerçekleştirilir.

Sistem güncellemeleri

Sistemi güncelleme hakkımız saklıdır. Güncellemeler, işlevler, hata düzeltmeleri vb. Ekleme veya kaldırma içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir. Güncellenen sürümün hatalar içermeyeceğine veya Hizmetleri kullanımınızı etkilemeyeceğine dair hiçbir garanti yoktur. Ek bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda güncellemeyi başlatabiliriz. Oslo Panel, koddaki herhangi bir değişiklikten sorumlu olmayacaktır. Değiştirilen kodun geri yüklenmesi sizin sorumluluğunuzdadır ve ilgili tüm masraflar sizin tarafınızdan karşılanacaktır.

Müşterinin Adının ve Ticari Markalarının Kullanımı

Oslo Panel, platformun sahibidir ancak ticari adlarınız, ticari markalarınız veya yüklenen verileriniz için herhangi bir hak talep etmeyeceğiz. Onayınız ile ticari adınızı, ticari markanızı, tam adınızı ve / veya web sitesi URL'nizi reklam amaçlı olarak canlı örnek bölümümüzde kullanabiliriz.

Diğer durumlar

Hizmeti herhangi bir zamanda feshetme hakkını saklı tutarız.

Oslo Panel üyesine / çalışanına yönelik her türlü sözlü veya yazılı hakaret, hesabın derhal feshedilmesine neden olacaktır.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasadışı, saldırgan, tehdit edici veya üçüncü taraf telif haklarını ihlal ettiğine karar verirsek, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir içeriği kaldırma hakkını saklı tutarız.

Hizmette kullanılan örnek hizmet şartları, gizlilik politikası, örnek ürün resimleri, örnek ürün açıklamaları, örnek e-posta metinleri vb. Dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm örnek veriler, Hizmetin çalıştığını göstermek içindir. Yasal ve ticari ihtiyaçlarınıza göre değiştirmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Müşterilerimiz tarafından yüklenen içerikten sorumlu değiliz. Tüm talepler doğrudan müşterilere yöneltilmelidir.

Yasaklanmış Faaliyetler

Bu Koşullarda belirtilen diğer kısıtlamalara ek olarak, şunları yapmayacağınızı kabul edersiniz:

Hizmetleri, amaçlanan kullanımlarının kapsamı dışında veya bu Koşullarda başka şekilde yasaklanmış herhangi bir yasa dışı amaç için kullanmak;

Yasadışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı içerik yayınlamak veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Şartları ihlal etmek;

Hizmetin güvenliğini tehlikeye atma;

İstenmeyen reklam, spam veya diğer herhangi bir yetkisiz promosyon malzemesi göndermek;

Hizmetlere erişmek veya veri çıkarmak için tarafımızdan sağlanmayan herhangi bir robot, örümcek, tarayıcı, kazıyıcı veya diğer otomatik araçları veya arayüzleri kullanın.

Garantilerin Reddi

Bu Hizmet "olduğu gibidir" ve zımni satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık, zımni veya yasal hiçbir garanti yoktur. Oslo Panel, Hizmetin işlevlerinin gereksinimlerinizi karşılayacağını veya Hizmetin kesintisiz veya hatasız çalışacağını garanti etmez. Amaçladığınız hedeflere ulaşmak için bu Hizmeti seçmenin tüm sorumluluğunu üstlenirsiniz. Oslo Panel, üçüncü taraf sunucuların çalışmasıyla ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Bu garanti reddi, bu anlaşmanın önemli bir parçasını oluşturur.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Oslo Panel, hiçbir koşulda ve hiçbir yasal teori, haksız fiil, sözleşme ihlali veya garantinin ihlali veya başka bir şekilde, kullanıcıya veya başka herhangi bir tarafa karşı, bunlar dahil olmak üzere herhangi bir karakterin dolaylı, özel, cezalandırıcı, tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlarından sorumlu olmayacaktır. sınırlama, işin durdurulması, bilgisayar arızası veya gelir kaybı, kar, itibar, kullanım, veri veya diğer maddi olmayan veya ekonomik kayıplar. Oslo Panel, siz veya başka bir taraf bu tür zararların olasılığından bizi haberdar etmemiş olsa bile hiçbir durumda hiçbir zarardan sorumlu olmayacaktır. Hizmeti kullanımınızın tüm sorumluluğunu üstlenirsiniz.

Telif hakları

Oslo Panel, diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarının korunmasını destekler. Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası ("DMCA") ve diğer geçerli yasalar uyarınca, Hizmetimizde herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkını ihlal eden içeriğin yüklenmesine izin verilmez. Uygun koşullarda ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bir üçüncü tarafın telif hakkıyla korunan çalışmalarını sürekli olarak ihlal ettiği kabul edilen hesapları feshedebiliriz.

Bu belge, konuyla ilgili olarak taraflar arasındaki tüm ve münhasır sözleşmeyi oluşturur ve yazılı veya sözlü tüm diğer iletişimlerin yerini alır